Thor : War of Tapnarok Cihaza göre değişir (Android)

Thor : War of Tapnarok

Thor : War of Tapnarok
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı bir maceraya çıkacağız.

Appxplore tarafından geliştirilen ve şuan beta aşmasında olan Thor : War of Tapnarok bir mobil macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kaliteli grafiklere ve basit oynanış atmosferine sahip olan oyunda rengarenk bir yapı yer alıyor. Görsel efektleri bakımından da tatminkar görünen oyun bizleri karanlık diyarlara götürecek. Beta olarak binden fazla oyuncu tarafından oynanan Thor : War of Tapnarok ücretsiz oalrak oyunculara sunulacak.

Şuan için Android platformunda karşımıza çıkan yapım ilerleyen dönemler de farklı platformlar için de yayınlanabilir. Oyunda ilgi çekici ve sürükleyici bir hikaye olacak. Bu hikaye içerisinde Odin’in oğlundan ve Asgard’dan bahsedilecek. Yapımda birbirinden farklı yaratıklar ve karakterler de olacak. Tabii bu yaratık ve karakterlerinde kendilerine özgü yetenek ve özellikleri olacak.

Oyunun sınırlı erişimi toplamda 10 bin oyuncuyu kapsayacak. Beta sürecinde şanslı 10 bin oyuncu Thor : War of Tapnarok’un geliştirilmesini aşama aşama görebilecekler. Mobil platform için ücretsiz olarak olan yapım da içerikler ve oynanış diğer oyunlara göre biraz daha farklı bir yapıda karşımıza çıkacak.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR