Throwing Knife Deluxe 2.20 (Android)

Throwing Knife Deluxe

Throwing Knife Deluxe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Throwing Knife Deluxe mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bıçak fırlatma oyunudur

Throwing Knife Deluxe eğer nişan alma yeteneklerinizi sınamak isterseniz size keyifli anlar yaşatabilecek bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bıçak fırlatma oyunu olan Throwing Knife Deluxe'de temel olarak hedeflere bıçakları göndererek en yüksek puanı almaya çalışıyoruz. Bize sınırlı sayıda bıçak veriliyor ve bıçaklarımız tükenince en yüksek puanı yakalamış olmamız gerekiyor.

Throwing Knife Deluxe basit görünse de oyunda ustalaşmak için biraz uğraşmamız gerekiyor; çünkü oyundaki hedeflerimiz hareket etmekte. Bu hareket eden hedefleri tutturabilmek için dikkatli bir şekilde nişan almalıyız. Her renk bize farklı puan vermekte. Yeşil hedef 1, mavi hedef 2, kırmızı hedef 5 ve sarı hedef 10 puan veriyor. Beyaz hedefleri vurduğumuzda ise puanımızdan dörtte bir oranında bir miktar düşülüyor. Oyunda fırlatmak için farklı bıçak türlerini seçebiliyoruz. Bu bıçaklar farklı ölçülerde oldukları için hedefe ulaşma süreleri de değişiyor. Daha büyük bıçaklar daha uzun süre havada kalmakta.

Throwing Knife Deluxe'de sandart hedef tahtalarının yanısıra üzerinde bir insan veya canavarın olduğu hedef tahtaları gibi farklı hedef tahtalarını seçebiliyoruz. Hedeflerin dönüş hızını ve yönünü de değiştirebilmemiz mümkün.

Throwing Knife Deluxe oyununu kolayca oynayabilmektesiniz. Oyunda bıçakları fırlatmak için parmağınızla ekrana dokunarak nişan almanız ve parmağınızı bırakarak bıçakları fırlatmanız yeterli.