Timber Ninja 1.0 (Android)

Timber Ninja

1.0
Timber Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timber Ninja, popüler Timberman oyununun ninjalı versiyonu ve tüm Android cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

Timber Ninja, Android platformunda bir dönem en çok oynanan beceri oyunlarından Timberman’in hafifletilmiş sürümü diyebilirim. Görsel olarak çok daha basit hale getirilmiş ve de en önemlisi tüm Android telefon ve tabletlerde sorunsuz bir oynanış sunuyor.

“Orijinal Timberman oyunu varken bu oyunu neden yüklemeliyim?” sorusunu sorabilirsiniz. Aslında gerek retro tarzı grafikleri gerekse de farklı karakterler seçimleriyle Timberman oldukça önde. Lakin oyunun ciddi bir optimizasyon sorunu var. Bu yüzden her Android cihazda düzgün bir şekilde çalışmıyor. Bu noktada oynarken aynı tadı verecek Timber Ninja oyununa yönelmek en doğrusu diye düşünüyorum. Oynanışta farklılığa gidilmemiş. Ucu gökyüzüne doğru yükselen dev bir ağacı darbelerimizle kısaltmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken dalların altında kalmamaya çalışıyoruz. Farklı olarak bu sefer bir ninjanın kontrolünü elimize alıyoruz. Ninja kılıcı ile ağaç kesmek oduncu baltası ile ağaş kesmekten çok daha keyifli diyebilirim. Karakterimiz bir ninja ustası olduğundan çok daha çevik hareket edebiliyor.

Tek elle rahatlıkla oynanabilen oyun zorluk olarak orjinalinden biraz daha kolay geldi. Ağacı keserken verilen süre çok daha fazla olduğundan daha çok düşünme zamanımız oluyor. Dolayısıyla fazla panik yapmadan çok rahat bir şekilde oynayabiliyoruz.

Timber Ninja, orjinali Timberman kadar zevkli bir oynanış sunuyor. Ancak yine de orjinalini kaldıran bir Android cihaza sahipseniz es geçmenizi, orjinalini indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR