Tiny Auto Shop 1.0.12 (Android)

Tiny Auto Shop

Tiny Auto Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Auto Shop, oyuncak araba mağazasını işletmeniz gereken bir Android oyunu.

Tiny Auto Shop, Android cihazınızda iş ve zaman yönetimi oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidecek bir yapım ve görsel anlamda zayıf kalsa kesinlikle eğlendiriyor.

Oyunda adından da tahmin edeceğiniz üzere bir oyuncak araba mağazasını yönetmeniz gerekiyor. Oyuncak arabaların uğradığı mağazayı bir benzin istasyonu olarak düşünebilirsiniz. Yeri geliyor araçlara benzin koymanız gerekiyor, yeri geliyor araçların tamiriyle uğraşıyorsunuz, yeri geliyor marketinize uğrayan müşterilerinizle ilgilenmeniz gerekiyor. Kıacası oldukça yoğun bir işte çalışıyorsunuz.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de oynayabileceği tarzda bir oyun olduğunu düşündüğüm Tiny Auto Shop’da başlangıçta basit işleri tamamlıyorsunuz ve gelen araba sayısı oldukça az. Kazanç sağlamaya başladıkça işler açılıyor ve benzin koyma dışında tamir etme, parça değiştirme, yıkama işleriyle uğraşmanız isteniyor. Tabii ki gün sonunda kazandığınız para performansınıza göre değişiyor.

Gün sonunda kazaçlı çıkmak için mağazanıza gelen müşterileri çok iyi karşılamanız gerekiyor. Sorunlarını iyi dinlemeniz daha da önemlisi hizmeti zamanında vermeniz gerekiyor. Fazladan beklettiğiniz her müşteri kazancınızı olumsuz yönde etkiliyor. Peki kazancınızı nerelere harcıyabiliyorsunuz? Mağazanızda bulunan her şeyi geliştirebiliyorsunuz. Oyunda 100’den fazla yükseltme seçeneği de var.

YORUMLAR