Tiny Bouncer

Tiny Bouncer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Bouncer, trambolin kullanarak zıplamanızı ve canavarlardan kaçmanızı amaçlayan bir beceri oyunu.

Tiny Bouncer, oldukça basit tasarlanmış fakat basit tasarlanmasına rağmen oldukça eğlenceli vakit geçirmenize imkan sağlayacak bir oyun. Android platformunda ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tiny Bouncer, yeri geldiğinde de sabrınızı sınayabilir. 

Beceri oyunu olmasından dolayı oldukça zor bir oyun olan Tiny Bouncer, bir trambolin kullanarak zıplamanızı amaçlıyor. Her zıpladığınızda daha yükseğe ulaşıyor ve daha fazla puan toplayabiliyorsunuz. Yalnız yerden ayrılıp yukarıya doğru zıpladığınızda oldukça dikkat etmeniz gerekli. Yerin metrelerce yukarısında sizin hiç hoşunuza gitmeyecek canavarlar mevcut. Üstelik bu canavarlar sizin tekrar aşağı inmemeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Oyun boyunca bu canavarlardan kaçmanız gerekli.

Tiny Bouncer oyununu oldukça zorlaştıran canavarlar gökyüzünde dağınık bir halde bulunuyorlar. Aynı zamanda gökyüzünde sadece canavarlar mevcut değil. Canavarların dışında diğer farklı özelliklerin üzerine denk gelirseniz karakterinizde bazı değişiklikler olabiliyor. Bu değişikliklerin iyi veya kötü olduğuna siz karar verin. Eğer boş zamanlarınızda oynayacak bir oyun arıyorsanız, Tiny Bouncer'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR