Tiny Tower Vegas 1.0.1 (Android)

Tiny Tower Vegas

Tiny Tower Vegas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Towe Vegas tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gökdelen işletme oyunudur.

Tiny Tower Vegas hem akıllı telefon hem de tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir gökdelen işletme oyunudur. İlk oyunda kaldığı yerden devam eden Tiny Towers Vegas, bu kez adından da anlaşılacağı gibi Las Vegas temasını işliyor.

Kumarhanelerle, lüks restoranlarla ve eğlence merkezleriyle dolu olan bir gökdeleni işletmeye çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi bu hiç de kolay olmuyor zira yönetmemiz gereken çok fazla kat mevcut ve her katta görev yapan çalışanların mutluluğunu da düşünmemiz gerekiyor. Oyun ilk versiyonda sunulan görselleri aynen devam ettiriyor.

Tiny Towers Vegas’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de oyunsevelere sosyalleşme imkanı sunması. Arkadaşlarınız sizin yönettiğiniz gökdeleni ziyaret edebilir, siz de onlarınkine ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Çok sayıda kişiselleştirme ekipmanına sahip olmasıyla kendi binanızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve daha özel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Oyun genel olarak eğlenceli bir atmosfere sahip ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ideal bir alternatif olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR