Tip Tap Soccer 1.0 (Android)

Tip Tap Soccer

1.0
Tip Tap Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tip Tap Soccer, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz tık tabanlı bir spor simülasyonu oyunudur.

Tip Tap Soccer, kendi takımınızı dünyanın en iyisi yapmaya çalışacağınız tık tabanlı bir spor simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz oyunda, yapacağınız yatırımlarla spor kulübünüzü zirveye taşıyabilirsiniz. Boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlerin hoşuna gidecek bu oyuna biraz daha yakından bakalım.

Tip Tap Soccer, tık tabanlı oyunlar arasında konusu itibariyle dikkat çekiyor diyebilirim. Grafik açısından da tatmin edici özellikleri bulunan oyunda, ana ekranın üst bölmesinde combo miktarı -ki bu saniye başına aldığınız para miktarında belirleyicidir- bulunuyor. Ekranın solunda bulunan butonda ise reklam izleyerek aldığınız parayı iki katına çıkarabiliyorsunuz. Sağdaki ateşleme modunda da 30 saniye boyunca hızlı bir şekilde ekrana dokunarak combolarınızı artırıp ciddi paralar kazanabilirsiniz. 

Oyunun ana özellikleri ise aşağıdaki dört sekmede bulunuyor. Turuncu sekmede yatırım yapabiliyor, mavi sekmede gelişme yapabiliyor, yeşil sekmede personel alabiliyor ve son olarak sarı sekmede oyun içi satın alımlarla kullanabileceğiniz altınlarla çeşitli hızlandırılmış özelliklerden faydalanabiliyorsunuz. Bu alanlarda para harcayarak takımınızı zirveye taşıyabilirsiniz. 

Keyifli vakit geçirebileceğiniz ve bir süre sonra fazla vakit ayırmanıza gerek olmayan Tip Tap Soccer'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR