Titan Quest 1.0.0 (Android)

Titan Quest

Titan Quest
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titan Quest klasik bir aksiyon RPG oyunudur

Titan Quest bilgisayarlarda oynadığımız en başarılı aksiyon RPG oyunları arasında yer alan klasiğin günümüz mobil cihazlarına uyarlanmış versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Titan Quest ilk olarak 2006 yılında bilgisayarlar için yayınlanmıştı. Çıktığı dönemde Diablo serisinin en büyük rakipleri arasına giren bu oyun birçok oyuncunun beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise bu güzel oyunu mobil cihazlarımızda oynayabiliyoruz.

Titan Quest'te Yunan mitolojisi temalı bir hikaye bizi bekliyor. Kahramanımızla antik Yunan'da başlayan bir maceraya atılıyouz ve Titanla'a karşı savaşan Olimpos tanrılarının yanında yer alarak destansı bir savaşa katılıyoruz. Titan Quest'in hikayesi antik Yunan'da başlasa da antik Mısır, Babil ve Çin'i de ziyaret ederek bu bölgelerin mitolojik kültürleriyle oyuna devam ediyoruz. 

Titan Quest'te kahramanımızı yarattıktan sonra onu okçuluk, kılıç-kalkan ustalığı, büyü gücü gibi farklı alanlarda uzmanlaştırabiliyor, kendi oyun stilimizi yaratabiliyoruz. Eğer hack & slash dinamiklerine sahip RPG oyunlarını seviyorsanız size oldukça uzun bir oynanış süresi sunacak Titan Quest kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR