Titan Warrior

Titan Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titan Warrior internet üzerinden oynayabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunudur

Titan Warrior mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz online altyapıya sahip olan MMORPG türünde bir RPG oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir çok oyunculu aksiyon RPG oyunu olan Titan Warrior'da oyuncular fantastik bir evrene konuk oluyorlar ve farklı tehlikelerle yüzleşiyorlar. Oyunda kendi kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Oyunculara farklı kahraman sınıflarının sunulduğu oyunda kahramanınızın farklı alanlarda uzmanlaşmasını sağlayabilmektesiniz.

Titan Warrior hack and slash dinamiklerine sahip olan bir oyun. Oyunun savaş sistemi gerçek zamanlı ve karşınıza çok sayıda düşman çıkmakta. Düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve düşen büyülü eşyaları, silah ve zırhları toplayarak kahramanımızın yeteneklerini ve ekipmanlarını geliştirebiliyoruz.

Titan Warrior'da diğer oyuncularla birlikte zindanlara dalabilmektesiniz. 4 kişilik gruplar oluşturabildiğiniz oyunda zindanların derinliklerine inerek güçlü bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilir ve galip gelmeniz halinde yüksek tecrübe puanı kazanabilir ve sıradışı büyülü eşyalara ulaşabilirsiniz.

Titan Warrior görüntü kalitesi açısından ortalamanın üzerinde bir performans sergiliyor.

YORUMLAR