Toca Hair Salon 2 1.0.4 (Android)

Toca Hair Salon 2

Toca Hair Salon 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,925

  • ÜRETİCİ

    Toca Boca

Toca Hair Salon 2, kuaför salonunuza gelen müşterileri karşıladığınız hoş grafikler ve animasyonlar sunan bir Android oyunu.

Toca Hair Salon 2, çocuklar kadar yetişkinlerin de severek oynayabileceğini düşündüğüm bir Android oyunu. Gerçek bir kuaförde olan tüm malzemeleri kullanabildiğimiz oyunda üçü bayan üçü erkek altı kişiyi kendi zevkimize göre tıraş ederek eğlenceli dakikalar geçiyoruz.

Toca Boca tarafından geliştirilen kuaför oyunu hem çocuk hem de yetişkinlere de hitap eden bir oynanış sunuyor. Şimdiye kadar bu türde bir oyunla karşılaşmadığımdan mıdır bilmiyorum oyun çok eğlenceli geldi. Kuaför salonumuza gelen müşterilerimizi verilen malzemeleri kullanarak istediğimiz şekle çevirebiliyoruz. Saç ve sakal kesme, saç tarama, saça şekil verme, saç yıkama ve kurutma makinesi veyahut havlu ile kurulama, saç boyama gibi kuaföre gittiğimiz yapılan her türlü işlemi oyunda yapabiliyoruz.

Herhangi bir puanlamanın veya kuralın olmadığı kuaförümüzde dilediğimiz şekilde hareket etmemize izin veren oyunun grafikleri ve animasyonları da dikkat çekici. Saçları ile uğraştığımız müşteriler uyguladığımız işleme göre tepki verebiliyor. Örneğin; sakal tıraşı yaparken makineyi fazla tutarsanız kızgın bir yüz ile karşılaşıyorsunuz. Saç boyarken müşterimiz nefesini tutuyor. Müşteriyi seçtiğinizde ilk beni aldı düşüncesine varıp seviniyor. Bunlar gibi oyuna renk katan pek çok animasyon var. Tabii ki karakterlerin çizimleri de oldukça başarılı.

Toca Hair Salon 2, bence her yaşta kişinin eğlenerek oynayabileceği bir beceri oyunu olmuş ve her yönden başarılı.

YORUMLAR