Tome of Heroes

Tome of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tome of Heroes mobil oyunu strateji ve rol yapma oyun tarzlarını aynı anda bünyesinde barındıran çok oyunculu bir mobil oyundur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynayabileceğiniz Tome of Heroes mobil oyunu, gerçek zamanlı olarak çok oyunculu oynanan rol yapma tarzında bir mobil oyundur.

Gerçek oyuncular arasında oynanan ve mobil cihazlar için tasarlanan Tome of Heroes mobil oyununda kurgusal bir dünyanın içinde en iyi kahramanlardan oluşturduğunuz ekibinizle savaşı kazanmaya çalışacaksınız.

Belirlediğiniz strateji dahilinde planınıza en uygun kahramanları ekibinizde toplamanız gerekiyor. Ayrıca ekibinize aldığınız kahramanların tümünü savaş sahasında kendiniz yönlendireceksiniz. Dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğiniz Tome of Heroes mobil oyununda basit kontroller ve kaliteli grafiklerle rakibinizin hamlelerine karşı hızlı tepkiler verebilirsiniz. Her ay gelen ücretsiz güncellemelerle birlikte yeni oyun modları, haritalar ve kahramanların tadını çıkaracaksınız. Tome of Heroes mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR