Tony Hawk's Skate Jam 1.1.0 (Android)

Tony Hawk's Skate Jam

Tony Hawk's Skate Jam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaykay süreceğiz.

Maple Media LLC tarafından geliştirilen ve mobil spor oyunları arasında yer alan Tony Hawk's Skate Jam ile oyuncular akıllı telefon ve tabletlerinde kaykay sürme deneyimi yaşayacaklar.

Oldukça sade içeriklere ve orta dereceli grafik açılarına sahip olan oyunda farklı kaykay modelleri ile kaykay konusundaki yeteneklerimizi sergileme fırsatı elde edeceğiz. Oyuncular birbirinden farklı kaykay alanlarında yeteneklerini gösterecek ve akrobatik hareketler yapacaklar. Farklı oyun modlarına sahip olan oyunda kariyer modu ile bu alanda en iyi kaykaycı olmaya çalışacağız. Oyuncularn zevkine hitap eden birbirinden farklı çok sayıda farklı kaykay karşımıza çıkacak.

Oyun içerisinde 15 farklı kaykay alanı karşımıza çıkacak. Oyuncular farklı kupa ve lig mücadelelerine çıkacak ve farklı rakipler ile karşı karşıya gelerek yeteneklerini sınayacaklar. Daha fazla puan kazanmaya çalışacağımız oyunda birbirinden yetenekli rakipleri ile karşı karşıya geleceğiz.

Kaliteli görsellere ve kullanıcı dostu arayüzlere sahip olan Tony Hawk's Skate Jam ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR