Touch to 999

Touch to 999
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touch to 999, reflekslerinizi geliştirebileceğiniz yeni ve yükselişte olan bir mobil oyundur.

Touch to 999, 5x5 bir tabloda karışık olarak sıralanmış sayılara sırayla dokunmayı gerektiren eğlenceli ve oldukça zorlu bir beceri oyunudur. Tüm Android telefon ve tabletlerle uyumlu olan oyunda zorluk seviyesi yok. Sadece sayılara odaklanın ve 999’a ulaşmak için rakamlar arasında olabildiğince hızlı şekilde gezinin.

Son zamanlarda en dikkat çeken oyun türünlerinden beceri oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Touch to 999 adıyla karşımıza çıkan oyun hızlı düşünme ve davranmayı gerektiren üst üste defalarca oynayabileceğiniz yeni ve yükselişte olan bir mobil oyun. Yüksek kalitede görseller içermediğinden her seviye akıllı telefon ve tablette gayet akıcı şekilde oynayabileceğiniz oyunda karışık dizilen rakamlara doğru sırayla ve bize verilen süreyi (1 saniye) aşmamak kaydıyla dokunarak ilerliyor ve 999 rakamına ulaşmaya çalışıyoruz.

Zorluk seçeneğinin sunulmadığı Touch to 999’da tüm seçenekler tek bir ekranda yer alıyor. En iyi skorunuz ve mevcut skorunuz, hareket süresini gösteren bar tablonun hemen üstünde bulunuyor. Oyun bittiğinde elde ettiğiniz düşük puanlarınızı : ) sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Touch to 999, reflekslerinizi geliştirmenize ve hızlı düşünmenize yardımcı olan kesinlikle oynamanız gereken bir mobil oyun.