Touchdown Hero 1.2.3 (Android)

Touchdown Hero

Touchdown Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touchdown Hero, üzerimize koşan rakip oyunculardan sıyrılarak skor yapmaya çalıştığımız bir koşu oyunu.

Touchdown Hero, Android tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş, aksiyon odaklı bir koşu oyunu. Tema olarak Amerikan futbolunu kullanan oyunda, rakiplerinden sıyrılmak ve sayı yapmak için var gücüyle koşturan bir oyuncunun kontrolünü ele alıyoruz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda pikselleştirilmiş grafikler kullanılarak retro bir hava yaratılmış. Açıkçası bu grafik konseptinin oyunun eğlenceli atmosferini bir basamak yukarı taşıdığını söylememiz gerekiyor.

Kuşbakışı kamera açısına sahip olan oyunda karakterimizi kontrol edebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız gerekiyor. Ekrana bastığımız zaman karakterimiz gittiği yönü değiştirerek rakip oyunculardan sıyrılıyor. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar uzun süre gidersek o kadar fazla puan alıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için hızlı reflekslere ve dikkatli gözlere sahip olmalıyız. Rakip oyuncular karşımıza çıktığı anda çalımlar ve ters hareketler ile onları alt etmeliyiz.

Oyunda onlarca farklı karakter var fakat bunlar zamanla açılıyorlar. Bölümleri geçerek yeni karakterleri kontrol etme şansı elde ediyoruz.

Öğrenmesi kolay, retro konsepte sahip, sürükleyici ve eğlenceli bir oyun arayışındaysanız Touchdown Hero sizi ekrana kilitleyecek düzeyde bir yapım.

YORUMLAR