Tracky Train 1.0.3 (Android)

Tracky Train

Tracky Train
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tracky Train mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tren oyunudur

Tracky Train oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan ve kısa bir süre içerisinde bir bağımlılığa dönüşebilen bir mobil tren oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ebceri oyunu olan Tracky Train'de trenimize yardımcı olarak yolcu taşımasına ve yolcuları istasyonlara bırakmasına yardımcı oluyoruz. Fakat bu işi yaparken treni yönetmiyoruz. Oyundaki temel amacımız trene yol açmak ve geçeceği yollara tren rayları döşemek. Trenimiz hızlı bir şekilde durmadan yoluna devam ederken zamanında rayları döşememiz ve yol almaya devam etmemiz gerekiyor. Bu iş oyunun başlarında kolay olsa da oyunda ilerledikçe zorlaşıyor.

Tracky Train'de tren raylarını döşerken önümüze dikkat etmeli ve karşımıza çıkan engellere karşı önceden plan yapmalıyız. Duvarlara veya diğer engellere doğru ray döşediğimizde bu engellere takılabiliyor ve zamanında ray döşeyemeyebiliyoruz. Ayrıca rayları döşerken de önceden döşediğimiz rayların üzerinden geçemiyoruz. Bu nedenle yol kilitleniyor ve oyun sonlanıyor. Yani Tracky Train oynarken bir yandan da bulmaca çözüyoruz.

Tracky Train'de yolcuları yol üzerinden alıyoruz ve tren istasyonlarında indiriyoruz. Bu sayede para kazanabilmekteyiz. Ayrıca yol üzerindeki altınları toplayarak da para kazanmaktayız.

YORUMLAR