Transformers: Age Of Extinction

Transformers: Age Of Extinction
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transformers: Age Of Extinction, yeni Transformers filminin resmi uygulamasıdır.

Transformers: Age Of Extinction, 27 Haziran’da vizyona girecek yeni Transformers filmi hakkındaki gelişmeleri mobil cihazınızdan takip edebilmeniz için hazırlanmış resmi bir uygulamadır. Transformers hayranlarına hitap eden uygulamada karakterlerin biyografilerinden özel görüntülere ve röportajlara kadar pek çok içeriği bulabiliyorsunuz.

Autobot ile Deceptionlar arasındaki mücadeleyi konu alan Transformers: Age Of Extinction Türkçe adıyla Transformers: Kayıp Çap filmi hazırlanmış bu uygulama Transformers hayranları tatmin edecek seviyede içerik sunuyor. Film tanıtım videolarına göz atabilir, film setinden çok özel görüntülere ulaşabilir, filmde yer alan tüm karakterler hakkında bilgi alabilir, oyuncaklara ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra haftalık hazırlanan görevler de sizleri bekliyor. Mini oyunlardan oluşan bu bölümde filmde kullanılan araçlar ve oyuncular hakkında hazırlanan sorulara yanıt vererek puan kazanıyor ve bu puanlarla da yeni içeriklerin kilidini açıyorsunuz.

Transformers hayranları için hazırlanan bu uygulamanın bir oyun olmadığını, resmi oyunun bu yaz Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilir olacağını belirtelim. Yeni Transformers oyunun merakla bekliyorsanız http://www.transformers-mobile.com/ adresine giderek kaydınızı oluşturabilir, oyun çıktığında anında haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR