Trials Moto: Extreme Racing

Trials Moto: Extreme Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    GameQing

Mobil cihazınızda Trials Moto: Extreme Racing ile offroad keyfini sürebilirsiniz.

Android platformunda oyunculara keyif dolu motosiklet sürme imkanı tanıyan Trials Moto: Extreme Racing birbirinden zorlu parkurları ile oyuncuların yeteneklerini sınayacak.

 Oyun içerisinde alışılmışın dışında parkurlar yer alıyor. Oyuncular bu parkurları başarı ile tamamlayarak daha zorlu parkurlar ile karşılaşabilmek için mücadele edecek ve motosiklet sürme konusundaki ustalıklarını gösterecekler.

Game Qing imzası ile mobil platformda boy gösteren Trials Moto: Extreme Racing, kaliteli grafiklerine ek olarak oyunculara basit kontroller sunuyor. Birbirinden farklı motosiklet seçeneklerinin de yer aldığı yapımda bizleri eğlenceli dakikalar bekliyor olacak. Gerçekçi fizik mekaniklerine sahip olan yapım, oyuncuları offroad tarzında bir tırmanış dünyasına götürecek. Oyuncular birbirinden farklı motosiklet çeşitlerini ve sürücülerini diledikleri gibi seçebilecek ve hatta kişiselleştirebilecekler.

Oyuncular seçtikleri motosikletlere farklı özellikler kazandırabilecek ve renk gibi seçeneklerini ayarlayabilecekler. Basit gibi görünün parkurda gündüz döngüsü bulunacak ve oyunların güneş eşliğinde offroad yapmanın keyfini sürecekler. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan yapımda oyuncular ilerledikçe yeni motorların ve yeni parkurların kilidini açabilecekler.

 

YORUMLAR