Tribal Wars 2 1.4.1 (Android)

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    286

  • Üretici

    Innogames

Tribal Wars 2 online altyapıya sahip olan bir strateji oyunudur

Tribal Wars 2 çok oyunculu altyapıya sahip olan ve güzel grafiklerle donatılmış bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tribal Wars 2'de Orta Çağ'a konuk oluyoruz ve bu dönemde kendi halkımızın lideri olarak kendi imparatorluğumuzu kurmaya çalışıyoruz. Bu iş için herşeye sıfırdan başlıyoruz. İlk iş olarak köyümüzü kuruyoruz ve güvenliğini sağlıyoruz. Sonrasında ise üretimi artırarak ve düşmanlarımızla savaşarak kaynak kazanıyoruz ve büyümeye devam ediyoruz. Sonuçta ise küçük adımlarla ilerleyerek dev imparatorluğumuzu inşa ediyoruz.

Tribal Wars 2'de diğer oyuncularla etkileşim de oldukça önemli. Diğer oyuncularla kuracağımız ittifaklar sayesinde düşmanlarımızı üstünlük sağlayabiliyoruz. Benzer şekilde bize karşı kurulan ittifaklar karşısında desteğe de ihtiyacımız oluyor, bu nedenle siyasi ilişkilerimiz oyunda büyük öneme sahip.

Tribal Wars 2'nin göze hoş görünen grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyunun güzel yönü, oyunun tarayıcı versiyonu üzerinde kullandığınız aynı hesapla mobil versiyonlarına da giriş yapmanıza izin vermesi. Bu sayede bilgisayarınızda oynadığınız Tribal Wars 2'yi mobil cihazlarınızdan oynamaya devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR