Triple Agent 1.1 (Android)

Triple Agent

1.1
Triple Agent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Triple Agent, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde he birlikte oynayabileceğiniz usta işi bir mobil parti oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Triple Agent mobil oyunu, arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz tam bir parti oyunudur.

10 dakika boyunca blöf yapma ve çıkarım yapma yeteneklerinizi sergileyeceğiniz oyunu oynamak için 5-7 oyuncu bir araya gelmelisiniz. Zira oyunu oynamak için oyuncuların aynı ortamda yüz yüze bulunmaları gerekmekte. Aynı zaman oyunu oynamak için tek bir mobil cihaz yeterli.

Oyunda Virüs de denen ikili ajan ve servis ajanı olmak üzere iki grup oyuncu etiketi bulunmaktadır. Bir dava üzerine her bir oyuncu fikirlerini anonim olarak belirtir. Kişilerin karakterlerine göre kimin hangi takımdan olduğunu bulmak ve suçlamak için diğer oyuncuların verdiği beyanlardan yol çıkmanız gerekiyor. Oyunda virüs ajanlar her zaman servis ajanlarından daha azdır ki virüs ajanların görevi servis ajanlarını birbirine düşürerek suyu bulandırmaktır. Aynı zamanda yalnızca virüs ajanlar oyunun başında kimin hangi takımdan olduğunu bilir.

Oyun sonunda normalde suçlu olan virüs yani ikili ajanların suçlu olduğuna karar verilirse servis ajanları başarılı olmuş ve oyunu kazanmıştır. Aksi takdirde masum olan servis ajanlarından biri hüküm giyer ve virüs ajanları oyunu kazanmış olur. Bu sıra dışı parti oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR