Tropic Empire Cihaza göre değişir (Android)
Tropic Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ada da hayatta kalmaya çalışacağız.

Mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alan Tropic Empire ile küçük bir adada hayatta kalmaya çalışacağız. 

Android simülasyon oyunları arasında yer alan Tropic Empire ile alışılmışın dışında bir dünyaya giriş yapıyoruz. Aksiyonun ve eğlencenin iç içe oyunculara sunulduğu yapımda, bizleri birbirinden farklı görevler beklemektedir. Oyun içerisinde yer alan karakterimiz yolculuğu sırasında uçağının düşmesi ile küçük bir adaya sığınmıştır.

Oyun içerisinde karakterimiz için barınacak yer inşa edecek, gıda ihtiyacı için avlanacak ve kısaca hayatını devam ettirebilmesini sağlayacağız. Gece ve gündüz döngüsünün yer aldığı yapımda, bizleri rengarenk bir atmosfer bekliyor. Her türlü detayın titizlikle düşünüldüğü oyunda kaliteli grafikler ve zengin içerikler yer almaktadır. 3D grafiklerin yer aldığı yapımda, öğelerin kilitlerini açacak ve karakterimiz için yaşam alanı inşa etmeye çalışacağız. 

Tamamen yalnız olduğumuz bu ıssız adada bize yardım edecek herhangi bir kimsenin olmadığı gibi, adanın dışına çıkabileceğimiz herhangi bir aracında yer almadığını belirtelim. Ses efektleri ile desteklenen yapımda, uçak kazasından kurtulan tek yolcu biziz. Uçağın yerini tespit edemeyen yetkililer, belki bizi bulacak belki de sonsuza dek bu adada hayatta kalmaya çalışacağız.
 

YORUMLAR