Türk Daması 9.0.2 (Android)

Türk Daması

Türk Daması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Daması, ülkemizde oynanan dama tarzını Android platformuna taşıyor ve bunu arkadaşlarınızla birlikte oynama imkanını da sunuyor.

Türk Daması, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir dama oyunudur.

Miroslav Kisly tarafından geliştirilen Türk Daması, ülkemizde oynanan dama tarzını Android platformuna taşımayı başarıyor. Oyunda bildiğimiz damayı, yüksek grafikler ve sıkıntısız bir oynanışla oynama şansı yakalıyoruz. Oyunun güzel tarafı ise online ve bluetooth yoluyla oyunu başkalarıyla ya da arkadaşlarınızla oynama şansı yakalıyor olmanız. Özellikle Bluetooth ile oynama, Türk Daması'nın dikkat çeken taraflarından bir tanesi.

Türk Daması'nda online ve bluetooth üzerinden başkalarıyla oynama şansı olduğu gibi, bilgisayara karşı da oynama imkanı sunulmuş. Böylece dama kapasitenizi geliştirip, başkalarının karşısına çıkabiliyorsunuz. Hamlelerinizi geri alabildiğiniz gibi taşları da istediğiniz gibi dizerek, çeşitli taktikler de geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayara karşı oynadığınız oyunları, istediğiniz aman kapatıp, oyunu tekrar açtığınızda kaldığınız yerden de devam edebiliyorsunuz.


YORUMLAR