Type Kill

Type Kill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Type Kill ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur.

Type Kill hem bolca eğlenmek hem de mobil cihazlarınızda yazı yazma yeteneğinizi geliştirmek için oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Type Kill'de ana kahramanımız yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiş bir savaş robotu. Bu savaş robotu ülkesi düşman tarafından saldırı altına uğrayınca son çare olarak savaş alanına sürülüyor ve düşmanlarla çarpışmak için görevine başlıyor. Biz de bu görevinde onu kontrol ederek ülkesini savunmasına yardımcı oluyoruz.

Type Kill kendine has bir oyun yapısına sahip. Oyunda kahramanımızı sanal kontrol çubuklarını kullanarak yönetmenin yerine klavye ile yazdığımız metinleri kullanarak yönetiyoruz. Oyunda ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Düşmanlar ise sürekli üstümüze doğru geliyor. Düşmanları yok etmek için yapmamız gereken şey düşmanların üzerinde yer alan kelimeleri klavyeyi kullanarak yazmak. Kelimeleri zamanında yazdığımızda savaş robotumuz ateş ediyor ve düşmanları yok ediyor. Oyun bu yapısıyla zamanla daha hızlı yazmamızı sağlıyor.

Type Kill oldukça güzel grafiklere sahip. Görsel efektlerin de göze hoş göründüğü oyun eğer farklı bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR