Type Your Ringtone Lite

Type Your Ringtone Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,136

  • Üretici

    TwoClaw

Type Your Ringtone Lite, Android cihazlarınız üzerinde yazdığınız metinleri zil sesine çeviren ücretsiz bir uygulamadır.

Type Your Ringtone Lite, Android kullanıcılarının akıllı telefonları üzerinde yazdıkları metinleri seslendirerek zil sesi olarak kaydetmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Yeni bir mesaj veya çağrı aldığınız zaman akıllı telefonunuz dile gelerek konuşsaydı nasıl olurdu? Hem de siz ne istiyorsanız onu konuşsaydı? Sizin cevabınız ne olur bilmiyorum ama bu noktada Type Your Ringtone Lite ile hazırlayacağınız konuşan zil seslerinin çok eğlenceli olduğunu söylemeliyim.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulama yardımıyla telefonunuzun söylemesini istediğiniz metni yazdıktan sonra, yazmış olduğunuz metni hangi dilde okumasını istediğinizi belirlemeli ve kendi istediğiniz doğrultusunda konuşma sesi/perde ayarlarını yapmanız yeterlidir. Tüm bu ayarları tamamladıktan sonra hazırlamış olduğunuz zil sesini istediğiniz şekilde mesaj sesi, çağrı sesi veya kişiye özel zil sesi olarak kolayca atayabilirsiniz.

 

Yenilikçi bir fikirle ortaya çıkan bu eğlenceli zil sesi uygulaması sayesinde, arkadaşlarınızı ve çevrinizdeki diğer insanları şaşırtabilirsiniz. Kişilere özel olarak atayacağınız zil sesleri sayesinde arayan kişinin kim olduğu veya özellikleriyle ilgili metinler sayesinde zil sesleri hazırlayabilirsiniz.

Yazacağınız metinleri zil sesine çevirecek olan ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Type Your Ringtone Lite'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR