UFB 2 1.0.4 (Android)

UFB 2

UFB 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UFB 2 - Ultra Fighting Bros, Android cihazınızda arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bir kafes dövüş oyunu.

UFB 2 - Ultra Fighting Bros, Android işletim sistemi telefon ve tabletiniz için karmaşık kontrollere sahip olmayan keyifli de olacak bir dövüş oyunu arıyorsanız deneyebileceğiniz bir yapım. Ücretsiz olarak oynanabilen ve oynanış esnasında reklamlarla oyun zevkimizi bozmayan kafes dövüşü oyununu hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla birebir oynayabiliyorsunuz.

UFB 2 uzun adıyla Ultra Fighting Bros adından da anlayacağınız üzere bir kafes içerisinde dövüşlere katıldığınız spor oyunu. Grafikler her ne kadar yeni modern oyunların biraz gerisinde kalsa da oldukça keyifli bir oynanış sunuyor. Hem uzun süreli hem de kısa süreliğine açıp oynayabileceğiniz tarzda bir dövüş oyunu diyebilirim.

Oyunda kariyer yapma ve birebir kapışma olmak üzere iki oyun seçeneğiniz var. Kariyer modunda farklı ülkelerden kafes dövüşçüleriyle karşılaşıyorsunuz. İlk bölümlerde tahmin edeceğiniz üzere çok basit hatalar yapabilen ve kolay dayak yiyebilen, refleksleri düşük dövüşçülerle karşılaşıyorsunuz. Biraz ilerledikçe sadece uzağınızdan üzerinize atlayan dövüşçüler yakınınıza gelmeye başlıyor ve çok az vuruş yapabiliyorsunuz. Kariyer boyunca farklı seviyelerde çok sayıda dövüşçü ile karşılaştığınızdan sıkılmayacağınızı düşünüyorum.

Kariyer esnasında sadece dövüşçülerle karşılaşmıyor, altınları toplamanız gereken bölümlere de giriş yapıyorsunuz. Altınlı bölümlerde belli bir süre içerisinde toplayabildiğiniz kadar altın toplamanız gerekiyor. Altınları yeni dövüşçüleri ve kafesleri açmak için kullanıyorsunuz.

Oyunda tek başınıza kariyer yapabildiğiniz gibi birebir dövüşler de yapabiliyorsunuz. Lakin birebir dövüşler yapay zekaya karşı veya oyunu oynayan diğer oyunculara karşı gerçekleşmiyor. Karşınıza arkadaşınızı alıyor ve aynı cihaz üzerinden oynuyorsunuz.

YORUMLAR