Ultimate Soccer 1.1.0 (Android)

Ultimate Soccer

Ultimate Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Soccer, futbol oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap ediyor.

Ultimate Soccer, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere hazırlanmış bir futbol oyunu. Tamamiyle ücretsiz olarak sunulan bu oyun futbola merakı olan ve futbol oyunları oynamaktan keyif alan mobil kullanıcıların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza kaliteli grafiklerle donatılmış bir arayüz çıkıyor. Hem futbolcuların, hem stadyumların hem de çevre birimlerinin tasarımı gerçekçi seviyede. Futbolcuların birbirleriyle olan çekişmeleri esnasında ortaya çıkan görüntüler tatmin edici kalitede. Grafiklere ek olarak oyunda kullanılan ses efektleri de aynı şekilde bir futbol oyunundan olan beklentiyi karşılamakta zorluk çekmiyor.

Ultimate Soccer'da oyuncularımı kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol taraflarında bulunan kontrolleri kullanmamız ön görülüyor. Bu kontrol mekanizmasının kolay bir şekilde kullanıldığını ve oyunculara istediğimiz komutları zorlanmadan vermemizi sağladığını belirtmeden geçmeyelim.

Oyunda başarılı olabilmek için taktiklerimizi iyi bir şekilde oluşturmamız ve rakibimizi analiz etmemiz gerekiyor. Yapacağımız hamleleri bu doğrultuda kararlaştırırsak başarılı olmamak için hiçbir sebep kalmıyor.

Futbol oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Ultimate Soccer'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR