Uludağ Sözlük

Uludağ Sözlük
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uludağ Sözlük, yazarların açtığı konulara üyelerin yorum yapmasıyla ilerleyen ve genellikle güncel konuların konuşulduğu popüler bir platformdur.

2005 yılında kurulan ve katılımcı sözlük platformunda yer alan Uludağ Sözlük, günümüzde binlerce kullanıcısı ve sayamadığımız kadar çok trend başlıklarıyla yayın hayatına devam ediyor. Güncel yaşamda karşılaşılan sorunların, insanların eğlencelerinin ve gizli kullanıcıların dertlerini bile bulabileceğiniz Uludağ Sözlük, kullanıcılarına internet sitesinin yanında Android uygulaması ile de hizmet veriyor.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Uludağ Sözlük uygulaması, sade tasarım ve hızlı işleyişiyle sorunsuz çalışıyor. Uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapabiliyor ve çeşitli hesap ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Eğer herhangi bir Uludağ Sözlük hesabınız yoksa yine Android uygulamasından Uludağ Sözlük hesabı oluşturabilmeniz mümkün.

Uludağ Sözlük uygulamasında popüler başlıkları anında takip edebiliyor ve bildirim almak istediğiniz zamanlarda ise hızlı bir şekilde telefonunuza uyarılar gönderiliyor. Uludağ Sözlük'ün mobil uygulaması ile hiçbir olaydan habersiz kalmayacaksınız.