Unlock - The Game 1.3.0 (Android)

Unlock - The Game

Unlock - The Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflekslerinizi geliştirmek ve daha hızlı telefon kullanmak istiyorsanız bunu oynarken öğrenmeniz mümkün. Unlock - The Game mobil cihazınızın menüsünü bir oyuna çeviriyor.

Unlock - The Game, kategorisini seçmekte oldukça zorlandığım bir oyun. İddia ediyorum, bu oyunun bağımlısı olursanız mobil cihazınızı hiç olmadığı kadar hızlı kullanmayı öğrenebilirsiniz. Reflekslerinizi sınayan bu oyun ile karşınıza çıkan sürpriz ekranın beklentilerine göre hareket etmelisiniz ve bunu yaparken olabildiğince hızlı olmalısınız.

İşin ilginç tarafı, Unlock – The Game için hazırlanan bölümler gündelik telefon kullanımını andıran bir şekilde tasarlanmış olması. Bir bölümde analog telefon araması gerçekleştirirken, öteki bir bölümde yukarıda yazan 4 rakamı hızlıca tuşlamanız gerekiyor. Sürükle ve bırak fonksiyonlu tuş kilidi açma ekranı da oyundan yeterince nasibini alıyor.

Görsellere bakacak olursak, beyaz arka planın hakim olduğu oyunda siyah ve turuncu renklerin kombinasyonları yeterince iyi göze çarpıyor ve sade tasarlanmış bölüm görselleri de aslında oldukça şık. Belki de ileri vadede çıkabilecek Launcher uygulamaları için ilham bile verebilecek kalitede bir zerafetten bahsetmemiz mümkün.

Beceri isteyen bu oyun için objektif bir yorum yapmak gerekirse, bu oyun sizde bağımlılık da yaratabilir ama ekrana bakar bakmaz silme ihtimaliniz de yüksek. Sizin için sabırlı davrandım ama Unlock – The Game bana bir oyundaymışım hissiyatından ziyade hızlı telefon kullanma kursuna katılmışım gibi bir his verdi.

YORUMLAR