Up Up Owl 1.0.2 (Android)

Up Up Owl

Up Up Owl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Up Up Owl, bir Baykuş'u kontorl ederek onunla birlikte karşılaştığınız engelleri aşıp olabildiğince çok puan almaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android atari oyunu.

Up Up Owl, Android mobil cihaz kullanıcılarının boş vakit geçirmek, stres atmak yada eğlenmek amacıyla oynayabileceği ücretsiz ve keyifli atari oyunlarından bir tanesi. Oldukça basit bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen, büyük bir eğlence sunan Up Up Owl'daki amacınız yüksek puan almak. Tabi yüksek puanlara ulaşmak için ihtiyacınız olan şey ise keskin gözler ve refleksler. Eğer gözlerinizin keskinliğine ve reflekslerinizin hızına güveniyorsanız bu oyunu mutlaka denemeniz gerekiyor.

Oyunda yapacağınız şey baykuşu kontrol ederek sürekli yukarı doğru uçarak yükselmek. Sınırsız koşu oyunları ile aynı yapıda olan fakat farklılaştırılmış olan oyunda baykuş ile ilerlerken önünüze çıkan engelleri de aşmanız gerekiyor. Üzerinize gelen yıldızları sağa ve sola geçerek atlatmalısınız.

Gece ve karanlık teması üzerine kurulu olan oyunun görselleri oldukça güzel. Ücretli versiyonu da bulunan oyunun ücretli versiyonuna oyun içerisinden geçiş yapabilmek mümkün. Çok detaylı olmayan ve basit ve düz bir oyun olan Up Up Owl, buna rağmen saatlerce eğlenebilmenizi sağlıyor diyebilirim.

Oyundaki baykuşumuzun adı Owlo. Sevimli bir karakter olan Owlo ile aldığınız puanları Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya ağlarında paylaşarak oyunu oynayan diğer arkadaşlarınız ile rekabete girmek de mümkün. Eğer kendinize güveniyorsanız Up Up Owl'u hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR