Upbeat Monsters Icon Pack

Upbeat Monsters Icon Pack
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Upbeat Monsters Icon Pack, Android cihazlarınız üzerinde sevimli canavar ikonları kullanmak isteyen kullanıcıların satın alabileceği bir ikon uygulaması.

Upbeat Monsters Icon Pack, Android telefon ve tablet sahibi olup, kişiselleştirme uygulamalarını kullanmayı seven kişilerin tercih edebileceği güzel bir ikon paketi uygulaması.

Küçük ve sevimli canavarlardan oluşan ikonları istediğiniz uygulamaların ikonları ile değiştirerek Android cihazınızın ekranına farklı bir hava kazandırmanızı sağlayan uygulama malesef ücretli olarak satılıyor. Bu kategoride yer alan kaliteli uygulamaların hepsinin ücretli olduğunu düşünürsek, eğer ilgi duyuyorsanız ve farklı ikonlar kullanmak istiyorsanız satın almalısınız.

Özel olarak hazırlanan birbirinden güzel ikonlar ile telefon ve tabletlerinizin diğer Android cihazlardan farklı görünmesini sağlayan uygulama içerisinde toplam 175 ikon bulunuyor. 192x192 boyutunda olan ikonlar ile birlikte ayrıca 5 adet de HD kalitesinde özel olarak hazırlanan duvar kağıdı da sunuluyor.

Fakat bildiğiniz üzere bu ikonları kullanabilmeniz için bir Launcher uygulaması kullanmanız gerekiyor. Kullanabileceğiniz farklı launcher uygulamaları için sitemizde arama yapabilirsiniz. Ücretsiz bir launcher uygulaması bulup, Upbeat Monsters Icon Pack uygulamasını satın aldıktan sonra telefonunuz bambaşka bir görünüm kazanacak ve kullanırken hiç sıkılmayacaksınız.

Uygulamalara özel ikonlar ile birlikte minik canavarlı ikonları kullanmak için bu uygulamayı satın alarak indirip kullanabilirsiniz.