Vacation Hotel Stories 1.0.1 (Android)

Vacation Hotel Stories

Vacation Hotel Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otel yöneteceğiz.

Mobil rol yapma oyunları arasında yer alan Vacation Hotel Stories ile aksiyondan ve gerilimden uzak bir oynanış bizleri bekliyor olacak.

Renkli içerikleri ve eğlence dolu yapısı ile çocuklara hitap eden Vacation Hotel Stories adlı rol oyununda sıradan bir yaşam süreceğiz. Oyun içerisinde arkadaşlarımız ile eğlenceli vakitler geçirecek, tatile çıkacak ve keyifli anlar yaşayacağız. Kusursuz grafikleri ile 3D karakter modellemelerini karşımıza çıkaran yapım da sayısız macera da bizleri bekliyor olacak. 4 ile 14 yaş arası çocukların yer aldığı oynda tüm aile tarafından eğlenceli anlar yaşanacak.

Oyun içerisinde büyük bir otelde yer alacak ve farklı turlar keşfedeceğiz. Dört farklı oda da oyuncular eğlenceli sahneler ile karşılaşacaklar. Bununla da sınırlı kalmayan yapımda üç katlı bir otelin de yönetimini ele alacağız. Tatil öğrencileri için yenilikler yapacak ve onların otel de konaklamalarını sağlayacağız. Egzotik bir havaya sahip olan Vacation Hotel Stories tamamen ücretsiz bir mobil oyundur.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR