VetMapp - Acil Veteriner 1.1 (Android)

VetMapp - Acil Veteriner

1.1
VetMapp - Acil Veteriner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VetMapp - Acil Veteriner uygulaması acil durumlarda hayvanların canını kurtarabilen bir uygulamadır

VetMapp - Acil Veteriner her hayvanseverin akıllı telefonunda bulunması gereken ve dünyayı paylaştığımız dostlarımızın hayatını kurtarabilen bir acil durum uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir acil veteriner uygulaması olan VetMapp - Acil Veteriner, hayvan kurtarma için bize pratik ve hızlı bir yol sunuyor. Günlük hayatta yakınlarımıza veya başka bir insana herhangi birşey olduğunda ambulans çağırabiliyor ve onların hayatlarını kurtarabiliyoruz; fakat sokak hayvanları veya evcil dostlarımız için böyle bir acil durum sevisi bulunmamakta. Bu nedenle ancak bize en yakın veterineri veya belediye barınağını bulmamız gerekiyor. Bu işlem için interneti kullanabilmemiz mümkün; fakat aradığımız sonuçlara ulaşabilmek ve bize en yakın, açık olan ve hizmet veren hayvan sağlığı kurumunu tespit edebilmek biraz zaman alabiliyor. Acil durumlarda da saniyeler bile önemli olabiliyor. Bu yüzden VetMapp - Acil Veteriner kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

VetMapp - Acil Veteriner temel olarak acil durumlarda size en yakın veterinerleri, belediye barınak, kısırlaştırma veya rehabilitasyon merkezlerini harita üzerinde gösteriyor. Ayrıca Rota çizme özelliğine sahip olan uygulama bulunduğunuz bölgeyi bilmeseniz bile size yol gösterebiliyor.

VetMapp - Acil Veteriner'ın kullanışlı özellikleri şunlar:

  • İnternet olmadan da uygulamayı kullanabilme
  • Veterinerlerin veya belediye kurumlarının mesai saatlerini ve konumunu gösterebilme
  • Yalnızca acil durumda hizmet verebilen kurumların iletişim bilgilerini gösterebilme
  • 24 saat açık veteriner ve yardım merkezlerini gösterebilme
  • Belediyelerin ücretsiz hizmet veren barınak, kısırlaştırma ve rehabilitasyon merkezlerini gösterebilme.

Bu kullanışlı uygulamayı telefonunuzda bulundurmanız bir can kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Servis şu an için sadece Ankara, İzmir ve İstanbul için hizmet vermektedir. Uygulamada diğer illere de yer verilmesi için çalışmalar devam etmektedir. 

ARTILAR

Hizmet saatleri hakkında bilgilendirme

İnternet olmadan da çalışabilme

Rota çizme

EKSİLER

YORUMLAR