Vexman Parkour

Vexman Parkour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vexman Parkour, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir macera oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Vexman Parkour - Stickman run, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri ve macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden zorlu parkurlara sahip olan oyunda zorlu aşamaların üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyun olan Vexman Parkour - Stickman run, birbirinden zorlu parkurları ve farklı mekanikleriyle ön plana çıkıyor. Zorluk seviyeleriyle de zorlayıcı bir oyun deneyimi sunan oyunda işiniz bir zor diyebilirim. Yeteneklerinizi sergilemeniz gereken oyunda çöp adamı kontrol ediyorsunuz. Basit bir oynanışa sahip olan Vexman Parkour - Stickman run'ı mutlaka denemelisiniz. Kolay bir kontrol sistemine de sahip olan oyunda bağımlılık yaşayabiliyorsunuz. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm bu oyunu sakın kaçırmayın. Eğer platform oyunlarını seviyorsanız Vexman Parkour - Stickman run'ı mutlaka telefonlarınıza indirmelisiniz.

Vexman Parkour - Stickman run oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR