Virtua Tennis Challenge 1.0.3 (Android)

Virtua Tennis Challenge

Virtua Tennis Challenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtua Tennis Challenge, SEGA'nın Android platformuna ücretsiz çıkardığı tenis oyunu.

Virtua Tennis Challenge, SEGA’nın popüler tenis oyunu. Mobil platformda ücretsiz oynanabilir en kaliteli grafiklere, oyuncu animasyonlarına, kontrol sistemine sahip tenis oyunu diyebilirim. Telefon ve tablette oynayabileceğiniz, multiplayer destekli tenis oyunu arıyorsanız tavsiye ederim.

SEGA’nın yeni nesil mobil cihazlara getirdiği oyunlarından biri de Virtua Tennis Challenge. Android platformunda ücretsiz indirip oynanmaya açık onlarca tenis oyunu bulabilirsiniz ancak nostalji yaşamak istiyorsanız, bir dönem SEGA konsoluyla vakit geçirdiyseniz Virtua Tennis Challenge’ı oynamanızı isterim.

İnternetsiz de oynayabileceğiniz tenis oyununda 5 mod bulunmakta. Sezon ve turnuvalara katıldığınız ödüllü maçlar içeren SPT World Tour, tek veya çift oyunculu oynama seçeneği sunan Gösteri Maçı, arkadaşlarınızla online WiFi veya Bluetooth üzerinden yan yana oynayabildiğiniz Çok Oyunculu, yapay zekaya karşı tek başınıza maçlara çıktığınız Hızlı Maç ve servis ve karşılamalarını geliştirdiğiniz Antrenman Modu seçenekleriniz arasında.

YORUMLAR