Volleyball Champions 3D 2014 5.5 (Android)

Volleyball Champions 3D 2014

5.5
Volleyball Champions 3D 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volleyball Champions 3D 2014, Android cihazınıza ücretsiz indirebileceğiniz çoklu oyuncu destekli klasik ve kum voleybolu oyunu.

Volleyball Champions 3D 2014, Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz ve cihazımızda fazla yer kaplamayan eğlenceli bir voleybol oyunu. Her ne kadar görsel olarak üst düzey olmasa da oynanış olarak oldukça başarılı ve de farklı oyun modları sayesinde sıkıcı olmaktan çıkıyor.

Android cihazınızda spor oyunlarına da yer veriyorsanız ve de futbol dışında başka spor dallarının da olduğunu biliyor ve takip ediyorsanız mobilde hem klasik hem de kum voleybolu deneyimi yaşatan Volleyball Champions 3D 2014 oyununu kesinlikle denemelisiniz.

Hem yapay zekaya karşı tek başımıza, hem aynı cihaz üzerinde arkadaşlarımızla beraber, hem de çevrimiçi olarak oynamamıza izin veren oyunda maçlarda gösterdiğimiz performans son derece önemli. Maçlarda veya antrenmanlarda yüksek performans gösterdiğimiz vakit, oyuncunun servis kullanma, topları karşılama, hızlanma ve atış becerileri gelişim gösteriyor. Amatör bir voleybol oyuncusu olarak başladığımız oyuna profesyonel ligde oynayacak düzeyde bir oyuncu olarak devam ediyoruz.

Oyunun modlardan sonra dikkat çeken en önemli özelliği basit oynanabilir olması. Servisleri karşılamak, servis atmak, takım arkadaşınıza pas vermek, rakip oyuncunun atışlarına karşılık vermek için basit kaydırma hareketlerini kullanıyoruz. Tabii ki en iyi servisi atmak veya topu en iyi şekilde karşılaşmak için mükemmel zamanlama yapmamız gerekiyor. Oyunun başlangıcında tüm hareketleri nasıl yapacağımız gösteriliyor.

Unity oyun motoru ile geliştirilen oyunlar arasında olan Volleyball Champions 3D 2014, geçtiğimiz senenin yapımı olsa da görsel olarak “Bu nasıl grafikler?” dedirtecek kadar geride kalmamış ve oynarken oldukça keyif veriyor. Ücretsiz olması ve çoklu oyuncu desteği sunması da oyunun beğendiğim diğer yönleri.

YORUMLAR