Volleyball Championship 2014 1.43 (Android)

Volleyball Championship 2014

Volleyball Championship 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volleyball Championship 2014, hareket destekli kontrol sistemiyle oynanan tüm Android cihazlarla uyumlu ücretsiz bir voleybol oyunu.

Volleyball Championship 2014, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz voleybol oyunu. Takımınızı seçip turnuvalara katılacağınız oyunda tek amacınız dünya şampiyonu olmak.

Kuşbakışı kamera açısından başka seçenek sunmayan voleybol oyununda oynanış basit olarak gözükse de ustalaşması biraz zaman alıyor. Kamera açısının verdiği zorluktan ziyade takım arkadaşınıza pas çıkarmak, rakip takımın servis ve smacını karşılamak, servis kullanmak her ne kadar basit kaydırma hareketiyle gerçekleşebiliyor olsa da topu istediğiniz yöne kolaylıkla atamıyorsunuz. Oyuna alıştırma bölümü dahil edilmiş lakin sadece görsellerle desteklenmiş açıklamadan ibaret; oynayıp deneyim kazanma şansınız yok.

Klasikten çıkıp oyunun beğenmediğim yanlarını önceden söylemek istedim. Hareket destekli kontrol sistemiyle oynandığından alışması biraz zaman alan oyunun en güzel kısmı ise turnuvalar bölümü olmuş. Ülke seçiminizi yaptıktan sonra set uzunluklarını ve zorluk düzeyini de ayarlayıp turnuva tablosuna erişiyorsunuz. Sonrasında tek tek maçları kazanıp büyük kupayı elde ediyor ve dünyanın en iyi voleybol takımı olduğunu gösteriyorsunuz.

Turnuvalarda 24 takım seçme imkanı sunan ve gerçek kuralların geçerli olduğu oyunun hızlı maç seçeneği de bulunmakta. Lakin ilginç bir şekilde bu oyun modunu kullanamıyoruz. Zaten turnuva varken kimse hiçbir amacı olmayan hızlı maçı seçmez ancak yine de satın alımla açılan bir mod olmamalıydı.

Volleyball Championship 2014, turnuva moduyla öne çıkıyor ve genel olarak başarılı; oynanabilir düzeyde bir voleybol oyunu olmuş. Spor oyunlarına ilginiz varsa ücretsiz olmasıyla indirip deneyin derim.

YORUMLAR