WAKFU, the Brotherhood 1.0.1 (Android)

WAKFU, the Brotherhood

WAKFU, the Brotherhood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda fantastik bir Arcade oyunu oynama istiyorsanız WAKFU, the Brotherhood'u deneyebilirsiniz.

Arcade oyunları arasında yer alan ve oyunculara aksiyon dolu anlar yaşatan WAKFU, the Brotherhood hızlı ve tempolu yapısı ile oyunculara eşsiz bir savaş deneyimi sunuyor.

Birbirinden farklı karakter modellemelerine sahip olan oyunda, grafiklerin kalitesi de takdire şayandır. Oyun içerisinde yer alan karakterler alışılmışın dışında üstün yeteneklere sahiptir. Bu yetenekler arasında ultra hızlı hareket etme, bomba etkisiz yaratma, tek hamle de yok etme bulunmaktadır. Ses efektleri ile desteklenen yapımda fantastik öğeler ile grafikler oldukça başarılı bir iş birliği içerisindedir. Oyuncular karakterlerini yükselterek yeni yetenekler kazandırabilirler.

Oyun içerisinde bir kere karakter seçtiğinizi belirtmek istiyorum. Oyun içerisinde oldukça tatmin edici bir içerik bizleri bekliyor. Çeşitli mekanların ve arenaların yer aldığı yapımda, robotik tarzda da çok sayıda düşman karşımıza çıkmaktadır. 

Milyonlarca hayrana sahip olan Wakfu serisi, yeni oyunu ile oyunculara bekleneni verecek gibi görünüyor. Android platformunda 4.6 gibi bir inceleme puanı alan yapım,  kitlesini de artırmaya devam ediyor. Ücretsiz Arcade oyunları arasında alt sıralarda yer alan yapım, bakalım üst sıralara tırmanabilecek mi bekleyip göreceğiz. 

YORUMLAR