Warhammer Quest 1.0.5 (Android)

Warhammer Quest

Warhammer Quest
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Senelerin masaüstü oyunu Warhammer Quest sonunda mobil cihazlardan da oynanabiliyor.

Senelerdir sevilerek oynanan bir masaüstü oyunu olan Warhammer bu çalışmada çok ciddi bir esin kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Warhammer Quest isimli bu Android oyunu strateji ve rol yapma özelliklerini bir araya getiren orijinal bir çalışma. Bu oyuna ilk kez başlayanlar çocukların arasına karışmış olsalar da bilirsiniz, oyun oynamanın yaşı yoktur. Masaüstü oyununda arkadaşlarınızı bir araya getiremiyorsanız dijital oyunu denememeniz için herhangi bir neden yok.

Elf, cüce, barbar ve büyücü gibi farklı karakterleri kontrol edebildiğiniz bu oyunda Warhammer ambiyansı içerisinde rastlanan zindanlarda hayatta kalma yarışına giriyorsunuz. iOS cihazlarında uzun süredir sevilerek oynanan ve büyük bir bekleyişten sonra Android kullanıcılarına ulaşan oyun büyük bir indirimle göz kırpıyor. PC versiyonu da olan bu oyunu artık yanınızda taşımak istediğiniz takdirde Android telefon veya tablet kullanarak bu gayeye ulaşabilirsiniz.

Oyunu indirmek istiyorsanız kötü haberimiz Warhammer Quest'in ne yazık ki ücretsiz olmaması. Buna rağmen yıllar boyu eskimeyecek bir oyun keyfiniz olmasını istiyorsanız bunun adına size kefil olacak nesilden nesile dünyanın oyunseverleri var. Dolayısıyla paralı da olsa gözden geçirmenizi öneririm.

YORUMLAR