Warlings 2.6 (Android)

Warlings

2.6
Warlings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warlings, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ister arkadaşlarınız ile isterseniz diğer oyuncular ile solucan savaşı oynayabilmenizi sağlayan eğlenceli bir oyundur.

Warlings, bir zamanların en popüler oyunlarından biri olmayı başaran Worms'ü Android cihazlarınız üzerinde oynama imkanı sunan yeni ve eğlenceli bir oyundur.

Ücretsiz olarak indirerek oynayabildiğiniz oyunda kendi takımınızdaki solucanlar ile rakip takımın solucanlarını birer birer yada toplu olarak yok etmeli ve oyunu kazanmalısınız. Tabi yok etmek için farklı numaralar, centilmen olmayan hareketler ve güçlü silahlar kullanmanız gerekiyor. Savaşçı solucanlarınızı kullanarak rakip takım solucanlarına saldırmalı ve hepsini yok öldürmelisiniz.

6 farklı haritadan birini seçerek oynayabileceğiniz oyunda arkadaşlarınız ile karşılaşabiliyorsunuz. Tüm silahları toplayarak rakiplerinizi korkutabilir ve kimi zaman solucanları çok yakından bazuka ile öldürebilirsiniz. Fakat alan etkili patlama yapan silahları kullanırken kendi takımınızdaki solucanlara dikkat edin. Her harita için farklı taktikler geliştirerek oyunlarda rakiplerinizi şaşırtabilir ve onlar daha ne olduğunu anlamadan onları yenebilirsiniz.

Atari ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Warlings tam aradığınız uygulama olabilir. Şimdiden iyi eğlenceler.

YORUMLAR