Water Time 3.5.1 (Android)

Water Time

Water Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Water Time, Android telefonunuz üzerinden günlük olarak içtiğiniz su miktarını kontrol eden bir sağlık uygulamasıdır.

Doktorlar kaybedilen sıvı miktarı ve yakılan kaloriye göre günlük olarak çeşitli ölçülerde su içmemizi öneriyor. Kişilerin günlük olarak ihtiyaç duydukları su miktarı yapılan işlere göre değişiklik gösterse, işe güce bakmadan bol bol su içmek lazım.

Water Time uygulaması da su içme işini düzene koyamayanların bir numaralı yardımcısı olacak gibi görünüyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Water Time uygulaması, kullanıcıları hakkında biraz bilgi ediniyor ve edindiği bilgiye göre kişilik analizi yapıyor. Bu analiz sonucunda kullanıcısına içmesi gereken su miktarını söylüyor ve söylemekle kalmayıp sahibini takibe alıyor. Doğru çalışması için sahibinin su içip içmediğini, günlük olarak kaç bardak su içtiğini ve neler yaptığını hiç sektirmeden öğrenmek Water Time'ın bir numaralı görevi.

Water Time uygulaması gelişmiş bildirim sistemi sayesinde su içme vakitlerinde uyarı sistemini çalıştırıyor. Bu uyarı sistemi sizin su içme vaktinizin geldiğini işaret etmekte. Eğer uygulamayı dinleyip su içerseniz daha sağlıklı bir vücuda ulaşabilirsiniz. Geliştiriciler uygulamayı düzenli olarak bir ay kullandığınızda su içme alışkanlığınızın oluşacağını söylüyorlar. Sağlığınız için Water Time uygulamasını denemeniz fayda var.

YORUMLAR