Webroot SecureWeb Browser 3.7.0.7135 (Android)

Webroot SecureWeb Browser

Webroot SecureWeb Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Webroot SecureWeb Browser uygulamasını kullanarak Android cihazlarından güvenli internet gezintisi imkanı elde edebiliyorsunuz.

Webroot SecureWeb Browser uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının daha güvenli ve sorunsuz internet gezintileri için kullanabilecekleri mobil web tarayıcılar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve temel olarak kullanıcılara daha güvenli bir internet deneyimi sunmayı hedefleyen uygulama, böylece internet üzerinden telefonunuza gelebilecek tehditlerin üzerinden gelmenize yardımcı oluyor.

Uygulamanın güvenliği sağlamak için sunduğu seçenekleri sıralamak gerekirse;

  • Zararlı web sitelerini otomatik tespit
  • Şifre yönetimi sistemleri
  • Kimlik koruması
  • Finansal bilgiler ve kart bilgileri koruması
  • Zararlı yazılımları engelleme

Webroot SecureWeb Browser uygulamasının bu temel özellikleri pek çok diğer güvenlik uygulaması ile aynı işin direkt web tarayıcınızdan halledilmesini sağlıyor. Ancak bu işlevler gerçekleşirken gelişmiş web tarayıcıların yeteneklerinden de mahrum kalmak zorunda değilsiniz.

Oldukça hızlı sayfa yükleme işlemlerini yapabilen uygulama, sekmeli internet gezintileri, adres ve navigasyon çubukları, favorilere ekleme seçenekleri gibi pek çok gerekli seçeneği kullanıcılara sunuyor.

Web sitelerinin görüntülenmeleri ve yüklenmeleri esnasında da sorunsuz bir şekilde görevine devam eden uygulama, tahmin edebileceğiniz gibi Android'in uzun süredir Flash desteği sunmaması nedeniyle Flash animasyonları oynatamıyor. Bu iş için diğer web tarayıcılara göz atmanız gerekebilir.

Eğer yeni ve güvenli bir web tarayıcı arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR