WhatsApp için Sahte Konuşma

WhatsApp için Sahte Konuşma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sahte WhatsApp konuşmaları oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenebilir ya da caps hazırlayabilirsiniz.

Sosyal medyada sıkça rastladığımız, komik WhatsApp konuşmaları gibi capsler hazırlamak istiyorsanız WhatsApp için Sahte Konuşma uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Android cihazlar için geliştirilen uygulamanın görünümü, orijinal WhatsApp uygulamasıyla birebir aynı görünüyor. Sahte görüşme hazırlamak için öncelikle karşıdaki kişiye özel profil açmanız gerekiyor. Kişinin ismini, durum bilgisini ve profil resmini ayarladıktan sonra Sohbetler kısmında otomatik olarak kayıt oluşturuluyor. Bu adımdan sonra konuşmaya tıklayarak metin alanına mesajınızı yazıp gönder butonuna basıyorsunuz. Açılan pencerede mesajın sizden mi yoksa karşı taraftan mı geldiğini, mesajın iletilme ve okunma durumunu, gönderilem saatini ayarlayarak Save butonuna basıyoruz. Received seçeneğiyle mesajın karşı taraftan geldiğini, Sent seçeneğiyle de mesajı bizim gönderdiğimizi belirlemiş oluyoruz.

Sahte görüşmeyi ayarladıktan sonra ister arkadaşlarınıza şaka yapabilir, isterseniz de sosyal medyada paylaşarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

  • WhatsApp ile tamamen aynı tasarım,
  • Profil oluşturma ve düzenleme,
  • İki taraflı mesajlar oluşturm, mesaj durumları ve saatlerini düzenleme seçenekleri,
  • Anında ekran görüntüsü alma işlevi,
  • Arkaplan değiştirme.

YORUMLAR