WhatsGoo

WhatsGoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsGoo uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizden pek çok farklı kategorideki içerikleri kolayca okuyabilirsiniz.

WhatsGoo uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir haber kaynağı uygulaması olarak hazırlanmış ve böylece web sitelerinde yayınlanan çeşitli kategorilerdeki içeriklere hiç gecikmeden ulaşabiliyorsunuz. Güzel bir tasarıma sahip olan ve pek çok farklı kategorideki haber kaynağını içeren uygulama, bu sayede günlük olarak takip etmek isteyebileceğiniz bir araç haline geliyor.

Uygulamada bulunan haber kaynakları düzenli olarak güncelleniyorlar ve bu sayede her gün yeni bilgileri edinebiliyorsunuz. Facebook ile giriş imkanı sayesinde hemen üye olmak ve daha sonra kendi profilinizi kullanmak da mümkün hale geliyor. Bu sayede bazı içerikleri favorilerinize ekleyebiliyor ya da daha sonra okumak istediklerinizi işaretleyebiliyorsunuz.

Dergi takibi gibi konular da yine kendi profiliniz üzerinden gerçekleştiriliyor. Elbette en son içerikleri zamanında alabilmek için cihazınızın aktif bir internet bağlantısının olması gerektiğini unutmamalısınız.

Uygulamanın içerik okuma ekranı kolay ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Bunun yanında arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz içerikleri varolan paylaşım butonu sayesinde sosyal ağ hesaplarınız üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Düzenli olarak eklenen yeni kaynaklar sayesinde uygulamanın ilerleyen zamanlarda daha da fazla içeriğe ev sahipliği yapacağına inanıyorum. Uygulamayı yükleyecek olursanız teknoloji kategorisinde Tamindir'i takibi de sakın unutmayın!

YORUMLAR