White Ninja

White Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Ninja mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

White Ninja eğer gerçek anlamda sizi zorlayan ve yüksek puan yakalamak için uğraştıran bir oyun arıyorsanız beklentilerinizi karşılayabilecek bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan White Ninja'da oyuncular aynı anda iki kahramanı yönetmekteler. Oyundaki kahramanımız ise ninjalar. Fakat White Ninja'da klasik ninja oyunlarında olduğu gibi kılıcımızla etrafı parçalamıyoruz, bunun yerine n inja eğitimimizi devam ettirebilmek için ustamızı korumaya çalışıyoruz. Ustamız ağaç gölgesinde serinlerken yer çekimi kanunları etkisini gösteriyor ve elmalar ağaçlardan aşağıya doğru düşmeye başlıyor. Bize düşen görev ise bu elmaların ustamızın kafasına düşmesini engellemek; bunun için de ninjaların karakteristik özellikleri olan reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

White Ninja'da ekranın sağında ve solunda 2 ninja yer alıyor. Bu ninjalarla sağdan veya soldan düşen elmaları zamanında durdurmamız gerekmekte. Bu iş için ekranın sağına ya da soluna dokunarak elmanın düştüğü yöndeki ninjayı hareket ettiriyoruz. Oyun basit kontrollere sahip olsa da oyunu uzun süre oynayabilmek bir hayli zor; çünkü bazı elmalar oldukça hızlı düşebiliyor. Ayrıca oyunda reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor; aynı anda iki kahramanı idare etmek oldukça zorlu bir iş. 

White Ninja retro tarzda renkli bir görünüme sahip olan bir oyun ve her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR