Wifi Password Hacker Prank

Wifi Password Hacker Prank
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,679

  • Üretici

    AidenHemmantST

Wifi Password Hacker Prank, ismindeki prank kelimesinden anladığınız üzere Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz wifi şifre bulma şaka uygulamasıdır.

Wifi Password Hacker Prank, mobil cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınızın yanında gerçek bir hacker gibi davranmanızı sağlayacak olan ücretsiz ve komik şaka uygulamasıdır.

Uygulama tamamen şaka amaçlı hazırlanmıştır. Gerçek bir wifi şifre kırma işlemi yapmamaktadır. Peki bunu nasıl yapıyor derseniz açıklayayım. Uygulamayı açtığınız uygulama ekranı üzerinde karışık şifre kırma işlemleri türünde bir ekranla karşılaşacaksınız. Uygulamayı arkadaşlarınızın yanında açarak işlemleri sizin yaptığınızı sanmalarını sağlayabilirsiniz. Neden böyle bir şey yaparı mderseniz de, örneğin bir kafeye yada arkadaşlarınızdan bir tanesinin evine gittiğinizde wifi şifresini sen söleme ben bulurum diyerek uygulamayı açabilirsiniz. Android telefon yada tabletinizin ekranındaki görüntülere şahit olan arkadaşlarınız kısa süreli de olsa sizin gerçekten bu işlerden anlayan bir hacker olduğunuzu düşünecektir. Daha sonra şaka olduğunu söyleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile arkadaşlarınızı kandırırken açık olan wifi bağlantılarından bir tanesini seçerek şifre ekranını arkadaşlarınıza gösterin. Bir anlığına gerçekten şifreyi kırdığınızı düşüneceklerdir.

Uygulama üzerindeki tüm şifreler gelişi güzel üretilmektedir ve uygulama tamamen şaka amaçlı geliştirilmiştir. Gerçek anlamda wifi şifresi kırma yada bulma gibi bir özelliği yoktur.

Arkadaşlarınızı kolayca kandırarak şaka yapabileceğiniz bir uygulamanın hoşunuza gideceğiniz düşünüyorsanız Wifi Password Hacker Prank uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak mutlaka indirmelisiniz.

YORUMLAR