Wild Crocodile Simulator 3D 1.2 (Android)

Wild Crocodile Simulator 3D

1.2
Wild Crocodile Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Crocodile Simulator 3D, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir simülasyon oyunu.

Son dönemlerde mobil dünyada farklı simülasyon oyunlarıyla karşılaşmaya başladık. Özellikle vahşi doğa simülasoynları en fazla rağbet gören kategoriler arasında yer alıyor. Oyunseverler tarafından bir hayli ilgi gören bu oyun kategorisine yeni katılan Wild Crocodile Simulator 3D, simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında.

Android tablet ve akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda vahşi doğaya bir timsahın gözünden bakıyoruz. Oyundaki yegane amacımız vahşi hayvanlara karşı mücadele etmek ve hayatta kalmak. Buna ek olarak, doğanın bir kanunu olarak, kendimize uygun bir eş bulup aile kurmak da birincil görevlerimiz arasında.

Oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında RPG tarzı bir oyun yapısına sahip olması. Kontrolünü ele aldığımız timsahın özelliklerini artırabilme ve hatta onu evrimleştirebilme şansına bile sahibiz. Bu aşamaları geçtikçe daha güçlü hale geliyor ve düşmanlara karşı daha rahat karşı koyabiliyoruz. Aksiyon dozu yüksek bir deneyim sunan Wild Crocodile 3D'de tam tamına 20 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri zorlu görevlerle doldurulmuş.

Gerçekçi su ve çevre modellemeleriyle kalite algısını bir seviye yukarı taşıyan Wild Crocodile Simulator 3D ücretsiz, sürükleyici ve kaliteli bir simülasyon oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR