Wild Eagle Hunter Simulator 3D

Wild Eagle Hunter Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Eagle Hunter Simulator 3D, gök yüzünün fatihi olarka bilinen kartalları kontrol ederek özgürce uçarak avlanacağınız bir Android simülasyon oyunu.

Wild Eagle Hunter Simulator 3D, Beşiktaş'ın da simgesi olan kartalları kontrol ederek gök yüzünde uçacağınız ve ormanda avlanacağınız başarılı, eğlenceli ve heyecanlı bir Android simülasyon oyunu.

Bir çok farklı bölümden oluşan oyunda her bölüm farklı bir heyecan sunuyor ve yakalamanız gereken avlar gitrtikçe zorlaşıyor. Özgürce gökyüzünde gezerken avınızı belirleyerek alçalmalı ve avınızı doğru şekilde kaparak bölümü tamamlamalısınız.

Araba, tır, helikopter, uçak, keçi vb. gibi bir çok simülasyon görmüştüm fakat bir kartal simülasyonu ben de ilk defa görüyorum. Bu nedenle özel bir oyun olarak gördüğüm Wild Eagle Hunter Simulator 3D, grafik kalitesi ve oynanışı ile beğenimi kazandı diyebilirim. Ayrıca ücretsiz bir oyuna göre sunulan 3 boyutlu grafikler de oldukça kaliteli.

Oyunda kartalın kontrolünü ekranın sağ ve sol altındaki tuşları kullanarak yapabiliyorsunuz. İlk başlarda biraz zorlayabilir fakat alışınca kendinizi kuş gibi hissederek rahatça kontrolü sağlayabiliyorsunuz.

Oldukça heyecanlı bir oyun yapısı olan oyunda size verilen görevleri yerine getirerek kazanım elde ediyor ve böylece kontrol ettiğiniz kartal gittikçe güçleniyor. Güçlenen kartalınızla size verilen daha zorlu görevleri rahatlıkla yapabilmeniz gerekiyor. Biraz el becerisine de dayalı olan oyunda tüm avları yakalarım diyorsanız, hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR