Wild Eagle Sim 3D 1.0 (Android)

Wild Eagle Sim 3D

1.0
Wild Eagle Sim 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vahşi kartalların doğal dünyasına yolculuk yapmanızı sağlayan ücretsiz bir simülasyon oyunu.

Kartallar kalıp dallardan sarkmaktan öteye varsın istiyorsanız size tüm yaban hayatını detaylarıyla aktarma gayesiyle hazırlanmış olan bu nacizhane simülasyon oyununu önerebiliriz. Wild Eagle Sim 3D ismiyle Android telefon ve tabletlere çıkmış olan bu oyun, açık dünya hissiyatıyla birlikte serbestçe uçabileceğiniz ve bir kartalın hayat döngüsü içerisinde yapmakla yükümlü olduğu şeyleri yaşayabildiğiniz bir oyun. Ne de olsa doğal hayat acımasız ve hayatta kalabilmek için bazı kuralları yerine getirmeniz gerekiyor.

Avlanmadan yumutlama evresine kadar oynamış olduğunuz bu simülasyon oyununda açık gökyüzünde uçup sonsuz çayırlarda gerektiğinde avlanacaksınız ve yeni bir yaşam alanı oluşturmak adına sizi tehdit edebilecek tüm tehlikeleri bu alan içerisinden uzaklaştıracaksınız. Mevsimsel döngüler de mutlaka önemlidir, ancak oyun bu dinamikleri uzakta tutup nötr bir zemin içerisinde kartalların yaşam tarzını eğitici bir şekilde anlatma niteliği taşıyor.

Aksiyon RPG oyunlarından alıştığımız sağlık barı, tecrübe puanları ve seviye atlama gibi seçenekleriyle oyun kurgusunu da eksik etmeyen Wild Eagle Sim 3D tamamen ücretsiz ve uygulama içi satın alma seçenekleri barındırmıyor.

YORUMLAR