Wild Hunter 3D 1.0.4 (Android)

Wild Hunter 3D

Wild Hunter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Hunter 3D, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği vahşi bir avlanma oyunu.

Wild Hunter 3D, araziye çıkarak farklı iklim koşullarında vahşi hayvanları avlayacağınız hem ücretsiz hem de aksiyon dolu bir Android oyunu. Eğer silahlı aksiyon oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve mobil cihaz üzerinde oynamayı seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim çünkü sade bir aksiyon oyunu değil ve içerisinde oldukça fazla heyecanda bulunuyor.

Dünya üzerindeki en güçlü, tehlikeli ve vahşi hayvanları avlamanız gereken bu oyunda avcılık yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Ayı, çita, zebra, fil, aslan ve dinazor avına çıkacağınız bu oyunda hem bol aksiyon hem de bol bol heyecan var.

Hayvanları avlarken bir kamyonet üzerinde gidiyor vaziyette oluyorsunuz ve bu da avlanmanızı biraz zorlaştırıyor diyebilirim. Oyunun grafikleri oldukça kalite ve iklim koşullarının sürekli değişkenlik göstermesi de oyuna farklı bir heyecan getiriyor.

200'den fazla avlanma görevi verilen oyunda gerçekçi bir avcılık deneyimi yaşıyor olacaksınız. Gerçek silahlar kullanacağınız oyunda para kazandıkça silahlarınızı da geliştirip daha güçlü olmalarını sağlamanız gerekiyor. Böylece sonraki avlarınızda avlayacağınız hayvanları öldürmek daha kolay oluyor.

Biraz vahşi görünmesine rağmen heyecanlı bir Android oyunu olan Wild Hunter 3D ile avlanma keyfi yaşayın!