Wild Tiger Simulator 3D

Wild Tiger Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Tiger Simulator 3D simülasyon oyunları oynamaktan zevk alan bünyelerin hoşuna gidecek bir yapım.

Wild Tiger Simulator 3D ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu. Ortalama bir kalite seviyesinde yer alsa da bu oyun simülasyon oyunlarından keyif alan oyunseverlerin hoşuna gidecektir. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda vahşi bir kaplanın kontrolünü elimize alıyoruz.

Oyun her ne kadar simülasyon kategorisinde yer alsa da bir nebze de olsa RPG öğeleri içeriyor. Vahşi doğada çıktığımız bu mücadelede filler ve zebralar başta olmak üzere birçok vahşi hayvanla karşı karşıya geliyoruz. Elbette bu karşılaşmalar sakin bir şekilde gerçekleşmiyor. Karşılıklı saldırılar sonucunda mücadeleyi kazanan hayatta kalıyor.

Oyundaki atmosfer gerçekçi ses efektleri ve ambiyans müzikleri ile desteklenmiş. Bu da oyunda hoşumuza giden ayrıntılar arasında yer alıyor. Grafik disiplininde oyun bir nebze puan kaybediyor fakat gelecek güncellemelerle giderilebilecek türden detaylar mevcut.

Genel olarak Wild Tiger Simulator 3D eksikleri olan fakat yine de oyunculara keyifli vakit geçirtmesini bilen bir oyun. Simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR