Wild Wolf Simulator 3D 1.1 (Android)

Wild Wolf Simulator 3D

1.1
Wild Wolf Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Wolf Simulator 3D, doğal yaşamda bir kurt olarak gittikçe güçlenmeye ve ölmemeye çalışacağınız heyecanlı bir Android simülasyon oyunu.

Wild Wolf Simulator 3D, son zamanlarda Goat Simulator'dan sonra popüler olmaya başlayan simülasyon oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyundaki amacınız kontrol edeceğiniz kurt ile doğal yaşamda olabildiğince uzun süre yaşayabilmek. Tabi buna yapabilmek için ayılara ve tilkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü sizi kıstırdıklarında onlarla savaşmaktan başka çareniz kalmıyor.

Verilen görevleri yerine getirip kurtunuzun seviyesini yükseltebilir ve böylece evrim geçirip düzenli olarak daha da güçlenebilirsiniz. Yoksa doğadaki diğer vahşi hayvanlar sizi bir keklik gibi avlıyor. Oyundaki vahşi doğa ortamı oldukça gerçekçi. Bunun yanı sıra 3 boyutlu grafiklerde ücretsiz bir oyun için oldukça iyi diyebilirim. 30 farklı seviye bulunan oyunda başarılı olmak için çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Rol yapma oyunları tadında geliştirilen oyunda, kurtunuzu kontrol ederken etrafınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bulunduğunuz doğal ortamda kurt, ayı e tilki dışında tavşan, geyik ve diğer hayvanlarda bulunuyor. Güçlünün güçlüyü yuttuğu vahşi doğa ortamında hayatta kalabilmek ve gittikçe ormanın en güçlüsü olabilmek istiyorsanız, Wild Wolf Simulator 3D oyununu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR